sobota, 10 listopada 2012

Agnieszka i Olek - piękny ślub w Bychowie

Długo czekałem na publikację tego materiału. To był ślub pod wieloma względami wyjątkowy. Ceremonia odbyła się na początku czerwca, a sesję plenerową wykonywaliśmy dopiero pod koniec września. Wszystko z powodu dwumiesięcznego wyjazdu Młodej Pary w podróż poślubną. Agnieszka i Olek to para młodych entuzjastów fotografii i podróży. Właśnie tym dwóm pasjom poświęcili się zaraz po ślubie przez dwa miesiące, nie dając mi nawet chwili na zorganizowanie pleneru.

Ślub odbył się w kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Dębkach. Śmiało mogę stwierdzić, że był to dotychczas najmniejszy kościół, w jakim miałem okazję fotografować. Pod tym względem było to nie lada wyzwanie dla fotografa. Przez większość ceremonii zmuszony byłem fotografować z jednego miejsca, ponieważ nie było możliwości przejścia na drugą stronę kościoła. Tylko na czas samej przysięgi, mogłem ustawić się w strategicznym miejscu, w przejściu między ławkami, a przodem do ołtarza.

Wesele miało miejsce w Dworku w Bychowie. Piękne wnętrza i wspaniały ogród. Szkoda tylko, że podczas puszczania lampionów, jeden z nich spadł na namiotową wiatę przy budynku, wypalając sporą dziurę. Na szczęście wypadek ten nie zepsuł zabawy. W kolejnym poście podzielę się zdjęciami z pleneru tej cudownej pary.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz