poniedziałek, 9 lipca 2012

Plener ślubny Gdańsk - Monika i Tomek

Bardzo mi miło, kiedy znajomi proszą mnie bym był ich fotografem na ślubie. Z Tomkiem chodziliśmy do jednej klasy w podstawówce. Mało tego, był on moim modelem podczas autorskiej sesji fotograficznej pt. "Łasuch", której wernisaż miał miejsce w listopadzie 2008r. w Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku (zdjęcia można zobaczyć w mojej galerii fotografii artystycznej). 

Tak więc poprzeczka została postawiona wysoko i musiałem się wykazać względem Łasucha. Rozpoczęliśmy spokojnie na nowym wiadukcie kolejowym koło Galerii Bałtyckiej, który to wiadukt widać z okna mieszkania Pary Młodej. Następnie udaliśmy się w okolice starego, nieczynnego już wiaduktu w lesie. Najlepsze jednak zostawiłem na koniec - zjazd z hałdy piachu w niebieskich torbach Ikei - bobsleje nie rozwijały zawrotnych prędkości, ale ubawiliśmy się przy tym przednio :)
4 komentarze:

 1. Zdjęcia na tle tunelu są super!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szybka Gotówka - https://redirect.qxa.pl/YxNh9 - Uzyskaj Szybką Pożyczkę

  OdpowiedzUsuń
 3. 36 years old Sales Associate Esta Rixon, hailing from Bow Island enjoys watching movies like Body of War and Beekeeping. Took a trip to Archaeological Site of Atapuerca and drives a Ferrari 250 LWB California Spider Competizione. Zobacz wiecej informacji

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowy dom w Sanoku w przedziale cenowym od 175.000 zł. Wystarczy wejść na stronę: nieruchomosci.sanok.pl

  OdpowiedzUsuń