poniedziałek, 9 lipca 2012

Plener ślubny Gdańsk - Monika i Tomek

Bardzo mi miło, kiedy znajomi proszą mnie bym był ich fotografem na ślubie. Z Tomkiem chodziliśmy do jednej klasy w podstawówce. Mało tego, był on moim modelem podczas autorskiej sesji fotograficznej pt. "Łasuch", której wernisaż miał miejsce w listopadzie 2008r. w Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku (zdjęcia można zobaczyć w mojej galerii fotografii artystycznej). 

Tak więc poprzeczka została postawiona wysoko i musiałem się wykazać względem Łasucha. Rozpoczęliśmy spokojnie na nowym wiadukcie kolejowym koło Galerii Bałtyckiej, który to wiadukt widać z okna mieszkania Pary Młodej. Następnie udaliśmy się w okolice starego, nieczynnego już wiaduktu w lesie. Najlepsze jednak zostawiłem na koniec - zjazd z hałdy piachu w niebieskich torbach Ikei - bobsleje nie rozwijały zawrotnych prędkości, ale ubawiliśmy się przy tym przednio :)
2 komentarze:

  1. Zdjęcia na tle tunelu są super!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. 36 years old Sales Associate Esta Rixon, hailing from Bow Island enjoys watching movies like Body of War and Beekeeping. Took a trip to Archaeological Site of Atapuerca and drives a Ferrari 250 LWB California Spider Competizione. Zobacz wiecej informacji

    OdpowiedzUsuń